bip.marki.pl facebook.com youtube.com

SENIORZE

"Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów" webinarium

Webinarium jest organizowane w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR we współpracy z Minister do spraw Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.

Webinarium „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. III edycja”

Cel Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Harmonogram:

Logowanie uczestników – od 9:45

Rozpoczęcie webinarium – o 10:00

Zakończenie webinarium – o 12:30

ZGŁOSZENIA:

Przyjmowanie zgłoszeń – wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod poniższym linkiem Seminaria - Komisja Nadzoru Finansowego (knf.gov.pl).

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej – 10 września 2024 roku.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu webinarium, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie (wraz z linkiem) będą przesyłane na bieżąco.

W webinarium można uczestniczyć zarówno samodzielnie, jak i grupowo (za pośrednictwem domów seniora, klubów seniora, centrów aktywności seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek itp.). W przypadku zgłoszeń grupowych wypełniając formularz należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników webinarium.

Opłaty Udział w webinarium jest bezpłatny.

Kontakt W sprawie webinarium prosimy o kontakt na adres e-mail cedur@knf.gov.pl podając w temacie wiadomości tytuł i datę wydarzenia.

27 czerwca 2024
Aktualności

grafika ilustracyjna

Zdjecia: Pixabay.com
BYCHOWSKI - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry