bip.marki.pl facebook.com youtube.com

POMOST

Centrum Wspierania Rodzin w Markach

Centrum Wspierania Rodzin POMOST powstał z idei rozbudowy istniejącego od 2017r. Mareckiego Punktu Pomocy Dziecku i Rodzinie, świadczącego nieodpłatne wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne dla mieszkańców Marek. MPPDiR realizując swój cel ukazał z biegiem lat skalę zapotrzebowania mieszkańców na usługi wsparcia psychicznego.

Nasza poradnia została otwarta w 2024r. w ramach działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach. Kontynuuje ona cele realizowane przez MPPDiR, jednak z pomocą liczniejszego grona specjalistów możemy to robić bardziej efektywnie.

Oferujemy:

Konsultacje psychologiczne
Jest to forma wsparcia prowadząca do lepszego zrozumienia przyczyn zgłaszanego problemu oraz uzyskania wiedzy o możliwościach jego przezwyciężenia. 

Psychoterapia indywidualna
Jest to forma wsparcia, która opiera się na regularnych spotkaniach (zazwyczaj raz w tygodniu) z terapeutą, na których klient dzieli się swoimi przeżyciami dotyczącymi zgłaszanej trudności. Rozmowa z terapeutą stopniowo pozwala lepiej zrozumieć mechanizmy stojące za przeżywanym dyskomfortem i ułatwia podejmowanie bardziej świadomego działania na rzecz poprawy swojego samopoczucia.

Konsultacje rodzicielskie

Spotkania te mają na celu poszukiwanie przez rodziców, wspólnie ze specjalistą, nowych sposobów radzenia sobie z niepokojącymi nas zachowaniami, które pojawiły się u dzieci.

Psychoterapia indywidualna

Jest to forma wsparcia, która opiera się na regularnych spotkaniach (zazwyczaj raz w tygodniu) z terapeutą, na których klient dzieli się swoimi przeżyciami dotyczącymi zgłaszanej trudności. Spotkania te stopniowo pozwalają lepiej zrozumieć mechanizmy stojące za przeżywanym dyskomfortem i ułatwiają podejmowanie bardziej świadomego działania na rzecz poprawy swojego samopoczucia. 

Psychoterapia par i rodzin

Terapia pary jest procesem, w którym partnerzy, przy wsparciu psychoterapeuty, próbują wspólnie przezwyciężyć powstały w ich związku kryzys. Dużą uwagę poświęca się tu komunikacji, wzajemnym oczekiwaniom i potrzebom.

Kontakt: Centrum Wspierania Rodzin POMOST, ul. Lipowa 2F, 05- 270 Marki

tel. (+48) 781 200 710, e-mail:  kontakt@cwrpomost.pl, link do strony

22 kwietnia 2024
Aktualności

grafika ilustracyjna

Zdjecia: Pixabay.com
BYCHOWSKI - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry